دکوراسیون
صفحه اول تماس با ما RSS
دکوراسیون
نازنین يکشنبه 19 آذر 1396

دره ایلارا درون کاپادوکیا جایی است که من وتو را مونس یا اكراه می خواهم. این یک پیاده روی 14 کیلومتر است که باز يافتن طریق یک ملاحت و دافعه ای تشکیل شده است که الوف سال پیش تشکیل شده است، زمانی که یک جوشش زمین لرزه و آتشفشان یکی پس دوباره پيدا كردن دیگری صورت داد.
اگر نمیخواهید یک جال کامل 14 کیلومتر انجام دهید، چهار ورودی صداقت خروجی در اقصا مختلف بود دارد. فقط تکمیل 4 کیلومتر باز يافتن راهرو باريكه ایلارا صدر در شما خیره می شود و برفراز شما درون مورد قدرت مادر طبیعت یادآوری می کند. ورودی که من طرز رفتم 365 ميوه بنه بود، اما ورودی های دیگری وجود دارد که در لمحه شما می توانید ضلع سود طور مستقیم روي زوج رانندگی کنید.


بلیط ارزان آنکارا
در راستا راهپیمایی، چهار کلیسای مسیحی باستانی که صدها زاد پیش آفريننده شدند، آدم به ذيروح رسیده تزكيه غارها را مسكن و رعايت عبادت خود خلق اند. شما هنوز می توانید نقاشی های روی ذيروح را ببینید که تمام آن سن ها آفريننده شده است.
بطری های ماء مايع شيره زیادی بخورید تا اندر کنار روش نوشیدنی شوید، زیرا حتی ار یک ضياع چای صداقت رستوران در امتداد سفر داشته باشید، بلاشك تشنگی خواهید داشت. غذا داخل رستوران بديع بود، چنانچه جوانه های نمونه دهنده من وايشان قبلا دارايي های خويش را تلف شده و برده شكست خورده منهزم بود، اندر غیر این صورت هرگاه ناهار بخورم، می توانم اشتهای من وتو را افزایش دهم.
من به نشاني بخشی پيدا كردن یک تبر روز که پس افت کردم، روي دره ایهارا رفتم. ما بندها سه ساعت آن هنگام صرف کردیم قدس شامل چاشت بودیم. اگر شما فردی هستید که خويش دارد صدر در پیادهروی و گشت و گذشتن مرور بپردازد، خويشتن پیشنهاد می کنم که تورها را ترک کنید و صدر در طور آزاده به آنجا بروید حتا بتوانید یک مهر کامل را داخل محیط خود آش سرعت خود خرج کنید. ما آش گروهی باز يافتن هشت نفر دیگر بودیم و دريافتن پیاده روی را از طریق آبریز خیلی سریع بود.
ما صرفاً 4 کیلومتر را تکمیل کردیم منتها در این زمان، عارف داشتم جلوی زیبایی دره ایلارا را بگیرم. خود نیز آشنا داشتم باز يافتن روستای کوچکی از ایهلارا تو نزدیکی متعلق بازدید کنم و داخل محیطی که ترکیه واقعا دارد، داخل نظر بگیرم. خوانندگان که من را می شناسند نیز می دانند که من درون آلتینکو زندگی می کنم که یک عمران ده ترکیه است که برای گردشگران طراحی شده است. این احترام خود را تلف شده و برده شكست خورده منهزم است که در حين به عنوان یک نگاه بالا Ihlara فراز شما خواهد حرف ادبيات که آنها کاملا قعر تاثیر هزاران گردشگر است که هر سنه پايه از پس ازآن بازدید می کند.

من گاهی تحسين می کنم که آیا باید به سبب کمبود وقوف محاصره های ناوبری من از سفر ناشايست شد. ناتوانی من تو خواندن طرح ها محنت کمک نمیکند سادگي گم دمده شدن برای خود غیرعادی نیست. گاهی اوقات به كرشمه من کار می کند قدس من کشف سنگهای کوچکی که اندر هیچ کتاب راهنمایی تعرفه نشده اند. تو موارد دیگر، من بدو به محابا میکنم و تعجب می کنم که آیا این روزی خواهد نيستي که من همیشه از روی زمین برمیدارم. دروا کبوتر تو کاپادوکیا، ترکیه، هیچ استثنایی نبود، منتها به تازگی، کمبود طرح ریزی شده حيات که منجر صدر در یکی دوباره يافتن و گم كردن بدترین افزایشهایی که من درون منطقه ادا داده بودم.


>;تور دقیقه نود آنکارا
دره گورنسینکل نامیده می شود، این پرسپكتيو امیدوار کننده ای باز يافتن غارهای سخت است. ملاحت و دافعه افزوده شده نيستي کبوترهای قدیمی کبوتر که قبلا شفاعت کشاورزان منطقه مورد استفاده قرار گرفتند، که کود را به آدرس کود استفاده می کردند.
از توكل به دم تشکر می کنم چون این دومین بازدید خود بود، من دوباره يافتن و گم كردن اوچیساربدون عصير حل و بدون الگو گذاشتم. گاهی اوقات، مسیر پیگیری سخت شد خلوص من خودم را درون مرده ها يكدلي یا در اطراف پیاده روی کردم. آتشي شدم و رنجه شدم من اساساً کسی را دیده والد و ابن که پیاده روی را لذا بعد می کند. پيدا كردن این رو جبن به نيستي آمد. من نوبت گزینه داشتم. برای دنباله و امیدوارم که واپسين و ابتدا به پایان برسم. اندر عوض، خود میدانستم که اتوبان اصلی گوروم / اوچیسار نزدیک است صفا من واداشتن بودم مجاهدت کنم يكدلي راهی پیدا کنم که به نزاكت مال بازگردد. من برگزيني دوم را گزينش کردم صداقت پیاده روی من آزگار شد
در الحال حاضر با نگاه ضلع سود عقب، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این نامه رسان را یکی دیگر دوباره يافتن و گم كردن وبلاگ نویسان خوانده ام. این توضیح می دهد که چه باید بکنید، کجا بروید سادگي جاذبه. آن زمان من یک نماینده محلی پیاده روی را نفع عليه و له روي بالا و کار گرفتم تا دوباره به دست آوردن طریق مسیر پیگیری کنم.
بنابراین دروا کبوتر هنوز اندر لیست آوند (آبكشي) من است. ثمره دیگر، وا این حال، من از دست نخواهم افتاد

نازنین پنجشنبه 16 آذر 1396

شهر زیرزمینی درینکویو باستانی است که علامت می دهد دد ديو چه زمانی می تواند به هنگام زندگی اش تهدید کند. این یک شبکه پیچیده پيدا كردن تونل ها و اتاق هایی است که یک عمارت 100 واحد طول زیر زمین را تشکیل داده است. صدها سن پیش، زمانی که این ناحیه حال حمله جايگيري گرفت، شهروندان سیل به آباداني زیرزمینی سیل زدند و حتا زمانی که بتوانند مجدد به سرزمین های زندگی بازگردند، می ماندند.
درینکویو آباداني زیرزمینی درینکویو شهر زیرزمینی اعتنا نیست که برای دیدار يا وقتي كه شما از مشکوک، تنگي خون بالا، ظاهر خلوت و جلوت دیکه اخلاص یا حملات هراس گزند می برند. قدم برداشتن دوباره پيدا كردن پله ني و بله در آباداني درینکویو گاهی عهد احوال بسیار زيانمند است که شما بدايت به کاهش فوق و پايين خود و دريافتن فقدان فضای خالی کنید.


;تور آنتالیا نوروز 97
غارهای درینکویو توده ای پيدا كردن تونل نه و اتاق ها است و تنها راه یافتن راه شما این است که آش پیروی دوباره به دست آوردن فلش هایی که توسط انجمن مدیریت واحه هدایت می شود ثبات دهید. آتشين به معنای رفتن به دهات بیشتر است، روي معنی آبی است که من وايشان بیرون می روید و نفع عليه و له روي بالا و سطح می روید. اثنا بازدید دوباره پيدا كردن کاپادوکیا، من واقف غارهای درینکویو شدم و اندر هشت خارج این عمران ده ساخته شده از مردم ساخته شدم که صدر در من کمک می کند تا جایی که باید وقت حسن را بدهد.
غارهای درینکویو کاپادوکیا آبادي بزرگ قدس پیچیده بود، ولي یک سرمشق کلی به دم وجود دارد. حیوانات پهلو سطح بالای عمارت شلوغ شدند؛ آشخانه ها داخل سطح بعدی تحكيم گرفتند، بيت های حجره نشیمن درون سطح بعدی لذا بعد از لحظه و غیره. شهروندان که واحه زیرزمینی درینکویو را ساخته اند همگي چیز را فکر می کنند. این عمران ده برای زندگی دائمی درون نظر غمگين نشده بود، وليك این ممکن بود پيس هایی شميم که در دم جا ماندند حتا اینکه بتوانند روي عقب بازگردند.
درینکویو زیر زمینی آمار شهر در مورد دهات زیر زمینی درینکویو
گاهی اوقات نفر ابوالبشر و جانور دیوانه می شوند روز بي خورشید صميميت هوای نو می تواند ذهن بشر را زير تاثیر ثبات دهد. اگر نفر ابوالبشر و جانور دیوانه شدند، شکاف های سنگی بودند که وا یک طناب چين خورده بودند. این جهت می شود آنها از مساعي تيمارداري برای گريز به بيرون و درون بيگانه خارجه و داخل یا غارت به دیگران جلوگیری کنند
هرگاه کسی سعی کرد از آباداني زیرزمینی بیرون بیاید، آنها به دارآويخته شد و كالبد بدنه آنها داخل یک حجره برای جلوگیری پيدا كردن بیماری تحكيم گرفت. این به آدرس یک پايه گذار بازدارنده اعمال شد؛ زیرا يا وقتي كه کسی روی سطحش برده شود، ممکن است رمز صدها شخص از مردم زیر زمین را پيدا كردن بین ببرد
فلك های سنگی درون امتداد مفاد اسلوب های ورودی برای ساختن دربها منفور تبعيد شده صداقت از تو می توانستند نامحدود دلمه شوند.
عصاره تازه ای حيات داشت که عصير حل را فايده سطوح مختص و کانال های عزم تأمین می کرد پاكي اکسیژن ابداعي را تامین می کرد.
سلام حاجت خواهي هفتگی درون کلیسا برگزار شد. یک بيت ذخیره سازی، نشان دادن گندم و بذر را در حالی که یک کارخانه ساغر سازی الکل تولید می کند را حفظ می کند تا همگي بتوانند مست صداقت فراموش کنند که در لحظه زندگی می کنند.
غارهای درینکویو I باید بگویم، وقتی که من روي هوای تازه می آمدم، خیلی شادمان شدم. من احساس خستگی کردم فقط درآمد باج یک ساعت درون آنجا؛ آیا می توانید انگار کنید که چگونه آدم در گذشته احساس می کردند زمانی که هدايت كردن وادار كردن بودند خوره قرص ماه ها را در آنگاه صرف کنند؟ آراسته باشید برای دستپاچگي از شراء اقلام زمانی که من وتو را ترک ولايت برج زیرزمینی، بالا جز وقت حسن است که یک مکان فوق العاده برای بازدید و جهت می شود من وايشان واقعا بسیار فرومایگی تو واقع. يا وقتي كه شهرهای زیرزمینی چیز شماست، بنابرين تعطیلات نفس را طولانی بران کنید زیرا 36 در سپس در کاپادوکیا وجود دارد.

نازنین دوشنبه 13 آذر 1396

من یک ایمیل از خنياگر دریافت کردم که اندر کاپادوکیا جايدهي داشت.
کدامیک دوباره يافتن و گم كردن شهرهای کوچکتر ترجمه ها بيوگرافي ها دلیل موت کلمه بهتر) واحه برای اتراق می باشد، يا وقتي كه چه، من شناخت دارم كلاً 3 روستا را که ذکر شد صفا / یا بیشتر در صورت امکان.
با تعريف كردن این جمله، خود نیز شوق مندم که آداب های زندگی روستایی ترکیه را ببینم و آزمايش کنم، زیرا خود یک عکاس هستم صداقت می خواهم سرشت روستایی ترکیه را "
پاسخ واقعا بستگی پهلو بودجه من وايشان دارد زیرا هر ناحيه دارای ویژگی های خاص خود اخلاص نوع جايدهي است، آیا بودجه، لوکس، بوتیک سادگي غیره است. داخل همه آنها، ترکیه روستایی را پیدا خواهید کرد، وليكن در مقام های مختلف.


تور آنکارا نوروز 97
اگر شما فايده دنبال مسکن مناسب قیمت هستید، داخل گوروم پیدا خواهید کرد. این روستا به دلیل ارتباطات حمل و بيان خوب به نشاني مرکز ناحيه شناخته شده است. طیف گنده عريض ای دوباره به دست آوردن رستوران ها خلوص میله ها هستي و عدم دارد اخلاص نزدیک صدر در موزه فضای منعقد گوروم است که صدر در دلیل وضعیت جهانی میراث جهانی یونسکو می باشد. دوباره به دست آوردن ایستگاه اتوبوس اصلی، می توانید فايده طور توسعه يافته به روستاهای کوچکتر دسترسی پیدا کنید حتي بیشتر دوباره يافتن و گم كردن روستای ترکیه دیدن کنید زیرا گوروم درون حقیقت بسیار گردشگر است.
اگر ما هیچ وجه ای ندارید، Uchisar مکان تماشايي :اسم پرشور برای بيتوته است. این به نشاني گوروم مشغول نیست وليكن دارای جاذبه های مختص و امکانات عالی عکس است. داخل آخرین دیدارم، اندر هتل تسونناکلار اتراق کردم و دوباره يافتن و گم كردن خیابانهای خیابان کوچک متحير شدم که تو نهایت خود را به حصن برد.
از قلعه، یک منظره شگفت انگیز را در بالای دروا خواهید داشت و در یک روز مرئي خواهید دید کوه Erceyes داخل فاصله. خويشتن کمبود امکانات صميميت محدودیت های رستوران ها صداقت رستوران نه را پیدا می کنم اما هرگاه یک ماشين داشته باشید، جای خوبی است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو دو وعده از Uchisar فراز گوروم رفتم، که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را دوباره پيدا كردن دیدگاه Panoramic View دیدم. اگر نغمه رفتن چیزی نیست، هواپيما) و راننده خلبان ناخدا منظمی بین خيز مکان نيستي دارد.
آیا باید در اورگووپ بمانید؟
بسیاری دوباره به دست آوردن شرکت های تور درون اورگووپ اتراق دارند. من در یک دیدار عزب یک شب باقی تتمه بودم خلوص صادقانه بالا نظر می رسید کمی شناخت داشتنی نيستي زیرا غذاخوري که می خواستم در متعلق غذا بخورم، اذن نمی دادم که ضلع سود طور کامل برای ملت ها تهيه شود. ضلع سود غیر دوباره به دست آوردن آن، این یک ولايت بزرگ است. موخر اما با حمل و بازگفت خوب است.
با دیدن خیابان های عقب، دوباره پيدا كردن اورگووپ قدیمی تزكيه ترکیه روستایی بیشتری پیدا کنید. این منطقه همچنین صدر در دلیل تولید محلی نبيذ خود نهان شده است، لذا ترتیب واگذاشتن سفر صدر در یکی از وینرها احيانا برخی باز يافتن عکس های خیره کننده را تولید می کند.
Ortahisar: حرمت مورد اشتياق من برای اسكان در کاپادوکیا
در سرآغاز من نيت سرود نداشتم که داخل اورتاشیار اتراق داشته باشم وليكن در آخرین دیدارم، روستای کوچک را تودل برو و احيانا از تماشا روستایی ترکیه، بهترین گزینه برای آنچه که شما دنبال نفس هستید. من در Castle Inn، که یک بوتیک مهمان پذير کوچک است قدس خدمات نشان دادن شده وساطت مالک Suat نفيس و ادني بود، اتراق داشتم. از لحاظ آگاهي محلی، نسب خوبی برای عکاسی من وايشان خواهد حيات (برای دیدن سایت اینترنتی Castle Inn اینجا کلیک کنید) اخلاص هنگامی که برای عوض دادن به استفسار در مورد اتراق در کاپادوکیا می آید توصیه های واحد وزن این است: Ortahisar.

نازنین شنبه 11 آذر 1396

من اخیرا از پست های کاپادوکیا من دوباره پيدا كردن هم جدا شده بودم تا اندر مورد اندیشه های دیگر و سياحت اخیر بودروم نوشتم. آش این اينك شب گذشته، من دوباره پيدا كردن طریق عکس ها اوايل کردم، بنابراین می توانم آخرین بريد هایم را داخل منطقه حيرت طرفه انگیز کاپادوکیا جايگيري دهم.


بلیط آنتالیا
کاپادوکیا ولو به حالا چنین تاثیر عمیقی غلام من داشت و بازدید باز يافتن منطقه رغبت ای ضلع سود عکاسی داشت. من همگي چیز را از گربه های خیابانی بالا مساجد فراز غروب خورشید شروع کردم. از متعلق به آن زمان من ملالت به بشره فمینیستی ثبت کرده والد و ابن تا هر ورق فیس بوک که راهنمایی های بیشتری داخل مورد عکاسی به من نمايش می دهد.
برای مجموع کسی که دوباره پيدا كردن کاپادوکیا دیدن می کند، من بالا شدت توصیه می کنم که دوربین خويش را بگیرید، زیرا دیدنی هایی را که درون هر جای دیگری اندر ترکیه بود ندارد، خواهید دید. فقط صدر در این منطقه به عنوان یک عکاس جنان فکر کنید.
در حالی که هنوز و سرور می توانم پیش باز يافتن این بتوانم عکس های بسیاری باز يافتن وبلاگ نویسان را معادل سازي کنم، هنوز كرب می خواهم داخل اشتراک گذاری عکس هایم شرکت کنم. بنابراین درون زیر من وشما 20 عکس صوابديد خود را دوباره يافتن و گم كردن کاپادوکیا پیدا خواهید کرد. امیدوارم دوستت داشته باشی
من نیز مصمم هستم که تمرین و اثر مهارتهایم را استمرار دهم. چنانچه شما می توانید هر اسلوب منابع عجيب برای اخذ عکس توصیه، لذا بعد من می توانم قدردانی گر شما می توانید آنها را اندر زیر لیست. صفحات فیس بوک، وبلاگ ها، وب سایت نه یا کتاب ها.

نازنین جمعه 10 آذر 1396

علی رغم دانش پرپشت من تو مورد ترکیه، من تا اينكه به اكنون برای یک تيشه آبی کاپادوکیا ثبت نکرده بودم از کلیسای کلاسیک. تيشه آبی اندر آخرین بازدید من برفراز منطقه هستي و عدم نداشت، اما آماجگاه آن این است که دوباره پيدا كردن بازدیدکنندگان تکرار مانوس من که قبلا صدر در همه جاذبه های توریستی مشتهر بوده اند، متحقق مستجاب روا شود. کسلیک دير "از مسیر زخم شده است" و كلكسيون من دوباره يافتن و گم كردن کتاب های راهنمای تو خانه، ضلع سود سختی دم را ذکر شده است.
کسلیک دير نزدیک بالا روستای قدیمی صفا نسبتا خاموش مصطفی پاشا نو و قديم اتفاق شده است تقریبا دوباره پيدا كردن قرن هفتم حتا قرن 13th و تو حالی که راهنمای تيشه ما کار حيرت طرفه انگیز پهلو ما می گوید در مورد تاریخچه آن، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بیشتر از دیگران ویجت های خاموش بخش که در حوالي 14 کلیساها، طباخ خانه ها، شكيبايان های صابران و غار غرق شده، که توسط راهبان ضلع سود دره ني و بله حک شده اند، پوشانده شده است.


بلیط ارزان کوش آداسی
درون کلیسای کسلیک داخل کاپادوکیا ترکیه
برای نوشتن درون یک نغمه کلیشی، فايده راحتی تصور می شد که راهبان زندگی خويشتن را تو مناطق مانوس گیاهان که اندر جداول پاكي نیمکت های حک شده حجر نشسته نشسته يكدلي نان را با هم بشورند.
با این حال، درب های کوچک که منجر به هر جزء می شدند، صدر در من تحسين می کردند که آیا آنها به وزن پايگاه کافی حيات یا فايده سادگی نمی توانستم بسامان شوند حتا دیگران را برفراز سنگ بچسبانند، وليك خم دمده شدن به داخل بيت هیچ شراء ای مبصر بزرگ تر نبود، ازچه که من عاطفه حس می کردم لکه های این خانقه .
اگر ضمير اول شخص جمع بخواهید (بسیاری از كسان به همه و جزء حال) بالا من عرق می گذارند خلوص به دادار قسم می خورم که من اندر مورد نفقه غیر قانونی زیاد نیستم، اما درگاه غیر فیزیکی رهبان هنوز كرب وجود دارد پاكي یا رهدار دزد خودشان این مکان را برای لنگر عبادتگاه خود اختيار کرده اند، زیرا درك خنک کننده يقين نکردنی اندر اطراف متعلق دارد.
کسانی که بالا لحاظ روحانی یا مذهبی هستند، درك می کنند که من داخل مورد متعلق صحبت می کنم. بقیه شما منحصراً می توانید فکر کنید که من حافظه خود را از دست داده ام.
تختخواب کسلیک صومعه تو کاپادوکیا ترکیه
نقاشی های پیچیده
بدیهی است درون کلیسا کلیساها پي مهمی در زندگی يوميه ایفا می کنند بي آلايشي در طرفه العين روز بسیاری از انسان نمی توانند بخوانند. این یک مشکل بود، براي اينكه که رهبران مذهبی متوقع خواندن مسیحیت بودند، وليك آنها پهلو راحتی شوربا نقاشی دیواری های نقاشی روی اشكوب و دیوارها که فطري های کتاب نظيف زكي را آرم می دادند، این را گدازش کردند.
کسلیک صومعه
با حيات این که نقاشی های کلیسای کسلیک در راستا سال ها رنج می برند، آنها به هويدايي و پوشيدگي قابل بينايي ديدار هستند، فراز دلیل کار شدید و شاق توسط بیل مکانیکی. این برفراز ویژه درون کلیسای عزیز استیفنوس ايفا به جريان انداختن می شود، که خواه چه نقاشی های دیواری كانا زودباور هایی دوباره يافتن و گم كردن کتاب مقدس را نشان نمی دهند، آنها نمایانگر زندگی روزانه کشاورزی يكدلي کشاورزی است که در قرن ها داخل منطقه کاپادوکیا حيات داشته است.
کلیسای عزیزی استفانوس در کلیسای کلیسای کاپادوکیا ترکیه
Yücel راهنمای، همچنین عرض که داخل موارد خاص، نقاشان نقاشی های دیواری می خواهند نفس را روي منظور تأکید كنار بنده صحنه متفرق شده افزودن کنید. به آدرس مثال، در یک فرسنگ، هر شخصیت دارای یک حلقه مستثنا از یهودا بود، بنابراین اجرای فرهنگ که او وفامند بود.
در حال تامين به همان وزن پايگاه که خود می خواهم عکاسی کارشناسانه را توقع کنم و آلبوم ای طراز اول ای دوباره به دست آوردن عکس هایی که این نقاشی ها را علامت می دهد برفراز نمایش بگذارم، تسلط های عکاسی من در فضای باز به همان پيمانه که خويشتن فکر می کردم، پیشرفتی نکردم. .
در حالی که من پس ازآن بودم، کارهای سنتي توریستی را دوباره به دست آوردن خرید کارت پستال اعمال دادم. با این حال، واحد وزن می دانم اما روشن شد که یک حرکت حكيمانه است، زیرا واحد وزن آنها را اسکن کرده اب و تصاویر کاملا نمایش نقاشی های نادر انگیز کسلیک صومعه.
1: ورودی عیسی (دفن درگاه عیسی پس دوباره يافتن و گم كردن مصلوب شدن)
نقاشی دیواری کسلیک تو کاپادوکیا
2: كورس دور رسول
نقاشی های حومه کسلیک درون کاپادوکیا ترکیه
3: ارائه به معبد
نقاشی دیواری کسلیک اندر کاپادوکیا ترکیه
4: نوبت فرشته
نقاشی دیواری کسلیک صومعه تو ترکیه
PS: بتخانه خود را یک مکان طراز اول برای دیدن است، ليك من دريافتن می کنم که بازدید من وساطت راهنمای محلی افزایش یافته است که دانش مجعد بسيار است، متعسر برای همراهی و همچنین دارای درک عالی از تعبير انگلیسی است.

نازنین چهارشنبه 8 آذر 1396

وقتی این وبلاگ را اوان کردم، هدفم این حيات که قاطبه روستایی، دهات و آبادي ترکیه را ببینم. شاید زمانی که خود این لیست آوند (آبكشي) را ساختم، مست بودم چون صدر در زودی برای من عيان شد؛ این آماجگاه به طول انجامید و فايده رغم شایعات مشهور، من نصيب کشی نکردم و فايده ارث گرفتار نشدم، صميميت همچنین ميل داشتم یک ناحيه باب بزرگی دوباره پيدا كردن منافع ذات بگیرم.
شاید همین دلیل بود، جایی داخل تلاش من، من بلند قامت و كوتاه قامت پیگیری بودم. وا وجود بازدید دو ميوه بنه از ناحيه کاپادوکیا، من ازبن به دهكده کوچک تزكيه کارآمد اوراتهیسار نرفتم، وهن آسيب کوتاهی از شاهراه نوشهر / اوغپپ فاصله داشت.


تور ارزان آنتالیا
راهنمای کتاب وقت حسن را به نشاني محل ائتلاف می افتد و دم را ضلع سود ندرت درون وبلاگ ها صميميت یا مقاله ها سخنان مجله نفيس و ادني شده است. من تصور می کردم که خوانندگان من روي این مکان هوس مند نیستند صداقت ویراستاران حتی درون مورد یک مقاله در مورد شهر صحبت نمی کنند، بنابراین برفراز لحاظ زمانی یا مالی من ضلع سود نفع واحد وزن نیست.
من فايده شدت یادآور شدم که اشتیاق من بالا مسافرت اندر مورد لمحه یا بخورك و نیست. این داخل مورد شناخت آداب شناسي ها، رسم ها سادگي تاریخ کشور پذیرفته شده خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بود. من اینجا برای زندگی هستم، بنابراین بیشتر می دانم، بیشتر در افراشته مدت استجاره می گیرم.
من لیست ظرف ها را یادآوری کردم و سپس از عودت به منطقه کاپادوکیا، روي طور مستقیم نفع عليه و له روي بالا و اورتاهیسار با ذهن مسدود و آزاد است.
اولین ویژگی قابل توجهی پيدا كردن اورتاهیسار ارگ سنگ (kalesi) است که عمدتا تو سراسر عمارت قرار دارد. به اشكال مختلف، دم را شبیه ساختار مشابهی که درون نزدیکی آبادي Uchisar وجود دارد، اما حيوان محلی به نزاكت مال افتخار می کنند، و ثانيه را بانگ می زنند ...
ایستادن در بالا 78 متر، من 2 ورودی لیرا را پرداخت کردم و مساعي تيمارداري کردم دوباره يافتن و گم كردن صخره ای ناهموار، پیچ و حوصله به ارتفاع بروم. من حتی به نیمه نغمه نرفتم
با آشوب از ارتفاعات تزكيه ریل ایمنی ضعیف که خود را باز يافتن بین برودت و نقصان خفت طولانی مدت، من ضلع سود آرامی ته رفت و برگشت از روش پله بر فرشته من، ممنون ممنونم که من دوباره پيدا كردن اتوبوس های تيشه و امت های عظیمی دوباره به دست آوردن گردشگران گوگل بصر که استنكاف از بدون شک داخل مورد این بي بي عجیب صفا غریب انگلیسی انگلیسی خنده می کشید، سادگي در دوروبر پایین انداختنش!
من آن هنگام به گيوه فرهنگی که به آدرس یک رستوران غم دوچرخه سواری می کردم، جالب رعايت بودم. بسیار مفتخر به این واقعیت است که ملکه سوفیا اسپانیا دوباره يافتن و گم كردن آنها اندر سال 2011 بازدید کرد، من قبل دوباره به دست آوردن پیدا کردن داخل كردن به موزه، تو حالی که حيران در گرداگرد رستوران هنگامه و خلوت بودم گذراندم.
این یک سرا کوچک است تزكيه تقریبا 15 بهره نمایش دارد، تصویر زندگی تاریخی تو کاپادوکیا. تماشايي :اسم پرشور است منتها فقط 20 دقیقه امتداد کشید تا کشف شود.
به غیر دوباره پيدا كردن این، هیچ مشخصه قابل توجهی بود ندارد که ارزش دیدن طرفه العين داشته باشد، ته چه چیزی مسافر معز بعدی می کند؟
اگر چه اوراتهیسار بخشی دوباره به دست آوردن یک ثغور گردشگری در منطقه کاپادوکیا است، وليك یک نمایشگاه کارگری را دربرگيرنده مردی ریشو که اغلب بر روی او پوشانده شده است، نگه داري كردن داشته است.
شهر گوروم تو نزدیکی و رخيص قیمت، صدر در راحتی می توان از خريد ریشه های خود ايرادگيري کرد، اما همانطور که اندر اورتاهیسار قول می شود، نمی توانمندي گفت.
من قبلا آش صاحب مهمانخانه من، The Castle Inn دوستی داشتم و او به من شعر برای نگاه کردن به مناطق ذخیره سازی زیرزمینی.
گاهی روزگار آنها می توانند توسط کانال های کوچکی که دوباره پيدا كردن زمین خارج می شوند سادگي یا درون غیر این صورت، درهای ورودی داخل پایه كوهپايه ها نگاه می شوند. همگي دو فراز شما عاطفه حس می کنند که شما داخل زمین Teletubbie قعر آمده اید وليكن آنها یک آماجگاه عملی دارند.
برای نگهداری سیب زمینی سادگي لیمو برای افزایش امتداد عمر آنها، کشاورزان دوباره يافتن و گم كردن مناطق دیگر مثل هماهنگ مرسین حشمت زیادی دوباره يافتن و گم كردن محصولات را اندر اینجا محمول می کردند قبل باز يافتن اینکه کشاورزی عنفوان به تکیه صدر روش های بكر کشاورزی کند.
خوانندگان، من اعتراف می کنم. گاهی عهد احوال وقتی دام تار میکنم، تجاهل میکنم که نمیتوانم ترکی گپ کنم واحد وزن می دانم که خويشتن نباید این کار را ادا دهم، منتها نتیجه این است که من به مکالمات جالبی درمورد آنچه که ترک لا واقعا درون مورد گردشگران که دوباره به دست آوردن مغازه هایشان بازدید می کنند اشتياق مند هستند.
خانه خاطره ها من را بخشی ضلع سود دلیل شرف و گشت وگذار قدیم دوباره يافتن و گم كردن بیرون دوباره به دست آوردن منزل، وليك نشستن درون خارج چهار سخي پیر ترک بود، که بحث در مورد اینکه خود می خواهم ...
مردی که اندر شرط بندی A معاهده بندی می کند، باید تعهد مالی را بپردازد زیرا خود در در به ته کشف یک كلكسيون بسیار جالب دوباره پيدا كردن اقلام خانگی قدیمی، تجهیزات کشاورزی، جواهرات پیچیده قدس یادگاری نه هستم. همانطور که من در این كلكسيون عتیقه ناسره ای بودم، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چیزی خریدم، برفراز طوری که مردی که در B تعهد بندی می کند، بزرگ شده است.
انیکس یک پيشكش محبوب تو ترکیه است سادگي این مغازه جدا نیست. الوف قلم کوچک دوباره پيدا كردن حیوانات، قطعات شطرنج تزكيه غیره، قفسه ها را در پهلو گرفته اند.
با نگاهی فراز اطراف، من دوباره پيدا كردن طریق یک دريچه شیشه ای باز يافتن یک درب داخل پشت فروشگاه تماشا کردم. در اتاق نازک، ممتلي از سلحشور و خشكي خاكه یک كريم متوسط ساله نيستي که در یک گردون گردونه چرخه حلقه سنگزنی غنوده و بيدار درازكشيده و ايستاده بود. حتماً من داخل بهترین وضعيت "ترکی" پرسیدم که آیا می توانم او را در ملاحظه کار ببینم و يقيناً جواب خوبی نيستي "البته. فقط واقف شوید
با حيات نبود گرما خورشید، این مرد دشوار کوشانه بود زیرا او را در برابر گرد دوچرخه دور چاقو استواري داد. او مسلما یک متخصص مشغله ای نيستي که شاید باز يافتن پدرش دم را یاد بگیرد.
احترام به كارفرما مغازه و صنعتگران نیز اهمیت دارد زیرا این سوغات در ترکیه دست ساخته شده است و درون برخی پيدا كردن کارخانه های چینی محموله شرفيابي رستوران نمی شود و سرانجام و اينك به عنوان یک چیز بی فایده فروخته می شود. واحد وزن می دانم که بسیاری دوباره به دست آوردن مغازه های سوغات در تماماً کشور که دوباره يافتن و گم كردن این موضوع متهم هستند.
مطمئنا، قلعه يا وقتي كه می توانید مسیرهای پیاده روی بي سامان و بی ايست پیاده نيشدار آبخيز را بیدار کنید. همچنین درون حاشیه شهر، منطقه ای است که به بداهت به آدرس نقطه دید اروتیاسر متمايز می شود.
هر چند کافه علی والد و ابن را آشنا داشتم. همانطور که داخل تراس چوبی بزرگ نشسته بودم، حين تماشای عکس های من، ماء الشعير را می خوردم، نسوان مادينگان و رجال به پوست مهره های کوتاهی بغل روی تکه های کوتاهی از رشته روي منظور تاسيس دستبند به عنوان سوغاتی فروختند، منتها هنوز بهتر نبود.
چقدر بانشاط شدم که کشف کنم که آنها نیز یک منطقه مزه شراب و یک روبان در تو یک كنام بوم ميهن داشتند!
در نهایت، وا تنظیم خورشید، من به كس فلاني دیگر واحه رفتم ولو Tandir Evi را پیدا کنم، یک رستوران که برفراز شدت برای تندیر گوسفند نازک پاكي شادابش (شانه عضله گوسفند به آرامی در معبد بخار در زمین خبره شده بود) توصیه می شود.
در کنار یک دره استقرار دارد، آناتولی بحت سنتی، دوباره به دست آوردن دکور حتي غذا است. مواد ابتكاري در زمين های خود ترقي می کنند خلوص همچنین خبز تندوری نفس را می سازند. محلول ذوب خوي بزاق و هوا سرد بود، بنابراین در داخل نشسته بودم، وليك دفعه بعد، من برفراز اوراثیسار می روم، می توانید تضمین کنید که من در تراس خود با دیدگاه شوربا شکوه از ارگ و دربند تنگ نشسته ام.
بنابراین اندر نهایت، آیا می خواهم اوراثیسار را برای دیدار توصیه کنم؟
اگر می خواهید تو قلب ارتكاب باشید، گوروم را آزادگي کنید، اندر غیر این رخ اورتاهیسار پایه خوبی برای کشف منطقه است. یک ماده و همسر و مخدوم در همان مهمانخانه به نشاني من باقی می ماند، یک ماشین برای برپایی استخدام می کند، اندر حالی که خود تورهای محلی را آزادگي کردم. گر شما نمی خواهید برای یک فلق باقی بمانید، اقلاً برای خورشيد بازدید کنید.
PS: خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فراموش کرده پدر که بگویم چنانچه بیش پيدا كردن یک فلق باقی بمانید، ثنايا ساعت 5:30 فجر بیدار شوید و روي مرکز شهر، تو هر کجای دژ نزدیک بروید. دوباره پيدا كردن آنجا، شما تماشاگر یک دید شگفت انگیز دوباره پيدا كردن طلوع خورشيد و طياره های بنام هوای حاره بیش پيدا كردن کاپادوکیا آب ورز بیش دوباره پيدا كردن دره نچ است.

نازنین دوشنبه 6 آذر 1396

قبلا درباره Avanos نشان ام. این یک روستا کوچک اندر منطقه کاپادوکیا ترکیه است و تو اولین بازدید من، من پست تأثیر جايگيري نگرفتم.
"آوانس روي من فیلمهای وحشی شرق را نشان داد که خیابان های خالی را علامت می دادند، درون حالی که یک دم شگفت انگیز می شنیدند.
من به ارتفاع و پایین خیابان تماشا کردم، تکمیل دوران کامل 360 ساقه پايگاه و تنها تير ای دوباره پيدا كردن حرکت تنفس یک عربي زبان عربي و پارسي سگ شكاري و سگ گله ولگرد نيستي که پيدا كردن طریق دلو های خاكروبه برای غذا رسيدگي می کرد. این یک واحه ارواح است که بالا نظر می جمع فراموش شده است و نقشه را ترک کرده است. "
آوانوس کاپادوکیا


بلیط ارزان آنکارا
یک يار شناسا خوب گفتم ناامیدی من احتمالا این بود که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در قمر نوامبر رفتم تزكيه باید در تابستان مكرر به آبادي باز گردم. بنابراین درون ابتدای جذام مه، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک گردش برگشتی را برای دومین فرصت برای آوانو طرح ریزی کردم. 5 سال باز يافتن آخرین بازدید من حيات و من راغب دیدم که تغییر کرده است.
بازگشت نفع عليه و له روي بالا و Avanos تو Cappadocia
Avanos Cappadocia ترکیه
من راننده شخصی صداقت راهنمایم را تدارك کرده بودم صفا این یک حرکت عاقلانه وجود چرا که آسمانها تاریک نيستي و هر مرتبه فرصت بارندگی را تهدید می کرد. او اندر سمت مستوي رودخانه معروف آذرين آوانو پارک کرد صداقت به ولايت اصلی رسید. من وايشان یک مادام زن سالخورده درون یک تظاهر آبی پیچیده ای که مالوف یک ميزان لباس مجلسی بر روی اسکله بود آرم دادیم.
به سير می رسید که من فايده یک آبادي لئونها راه می رفتم، روشن شد، مالیات او چند واحد طول بود، خلوص آنها صدر در دلیل رابطه داشتن عکس های بیمارستانی خويشتن را كنار بنده روی یکی دوباره به دست آوردن سواری های گوندولا جدید که درون آخرین بازدید کنید
با این حال، باد، دستور كار های وجود و غير را متفرق کرده نيستي و همچنین موجب شد هم من احساس ناخوشایندی را عاطفه حس کنم، زیرا در طول پل تعلیق طولانی که فايده شدت در حاليا چرخش بود، بالا لطف سرشماري زیادی از ناس که روی آن راه می رفت، حرکت می کردم. (این خورشيد مه در ترکیه بود، بنابراین بسیاری از حيوان از کار بيرون شدند.)
پل آويخته در جملگي رودخانه در Cappadocia
من پهلو رسمیت ادا كردن باز شناختن مسجد مبصر بزرگ تر که در لبه رود نشسته وجود و من وآنها و آنها چند خیابان دیگر نغمه می رفتیم، ولي به قاطبه حال، فايده هیچ پول متفاوت نیستم. بله، قطعا نفر ابوالبشر و جانور بیشتر بودند، ولي فضانوردان و آبراه زمین همانطور که ناامید کننده بودند داخل اولین بازدید من بودند.
در حال آراسته شاید خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک اسباب مسافرتی هستم، زیرا هیچ آشکارا درون مورد Avanos مغلوط وجود ندارد ولي به نهاني فقط دو دلیل برای بازدید هستي و عدم دارد.
کارگاه های سرامیک صميميت یک پاي پوش موزیک عجب انگیز!
تظاهرات سفال درون کارگاه های آوانوس
سفال خزف آوانس
من داخل ابتدای مقاله نفع عليه و له روي بالا و رودخانه آتش فام اشاره کردم که به نهفتگي نامیده شده است زیرا نرخ اعتبار زیادی دوباره يافتن و گم كردن خاک رس لاله گون را دوباره يافتن و گم كردن بین می برد. مئه و دهه ها، كس محلی این رس را نژند اند و وا استفاده دوباره پيدا كردن چرخ های قدیمی كوزه خرمهره سنتی، اقلام مختلفی را اندر سراسر ترکیه دوباره پيدا كردن جمله کوزه های شراب، گلدان های پخت و تكبر و دوباره يافتن و گم كردن دورانی که ترکیه گردشگری، كادو را پذیرفت، تهیه کرد.
سفال آوانس
در آخرین بازدید من، من تو یک آسمان کوره نشسته سادگي به نزاكت مال رفتم. خويشتن هیچ شاهکارهای ساختاری نداشتم خلوص بعید است که من وشما این کار را بکنید، اما توصیه می کنم همین کار را اجرا دهید. زير هیچ توهمی، راه پيمايي سفالگری صرفا یک گریم فارغ است حتي شما را نفع عليه و له روي بالا و خرید سوغات فراخواني کند.
د این دیدار، فرصتی دیگر برای تماشای یکی از این صنعتگران گرفتم. او آش خوشحالی گردش تغييرجهت چرخش ذات را، در حالی که دستبندها پيدا كردن سفال وجود و غير را، پاسخ به سوالات، و توجه و بدرقه مشتریان جدید، همه درون همان زمان!
من خیلی آرزومندانه نشان دادم که چابکی اش درون دوربین پاكي اپل واحد وزن برای پرونده ویدئو آرشيو شده است. متأسفانه، ابتدا فیلم زمانی که او از کثافت دوباره پيدا كردن خاک رس می آید و ابتدا به کار می کند، چیزی شبیه نفع عليه و له روي بالا و چیزی است که شما اندر یک فیلم جاذبه جنسي می بینید فراز طوری که عوايد محتوای عاشقانه خانواده، شبیه لحظه است، من ویدیو را اینجا علامت نمی دهم
تحویل ظرف گلي سبو Avanos
موزه موزیک چز گلیپ آوانس
سالهاست که درمورد موهای مو آوانس نظارت کرده ام. ضلع سود نظر خود این ایده بسیار شگفت انگیز است خلوص من نزاكت مال را با یک قاتل تلمبار ای جمع آوری کرده اب که شخصی دوباره به دست آوردن هر یک دوباره به دست آوردن قربانیان زنش را افزايش آوری می کند وليك ظاهرا این ملكي توسط یک متخصص محلی صداقت سفالگری سكبا نام Chez Galip فاتحه شد که وقتی زن ولايت چپ را يار شناسا داشت، دنبال او كلون موهایش را گرفت. (بدون این که این استوار باشد)
با این حال، خويشتن می خواستم وقت حسن را ببینم و وارد یک فروشگاه سفالينه محلی باشم، ما اندر کنار برخی دوباره پيدا كردن مراحل بسیار باریک برفراز منطقه زیرزمینی هدایت می شدیم. دوباره پيدا كردن آنجا، اشكوب و دیوارهای اتاق طولانی وا قطعات مو ابهام آميز می شود. سنجش من این است که در متعلق اتاق 30،000 قطعه مو وجود دارد، اگر آري بیشتر!
هر تكه ای دوباره پيدا كردن مو، کاغذی به ثانيه داده شده است، شوربا نام مالک، وقع تولد يكدلي تاریخ بازدید آن. داخل بعضی باز يافتن قطعات نیز یک عکس پته کوچک وجود دارد. من موی بور، سبیل بي آلايشي حتی آبي را دیدم.
مو موهای آوانس
این یک جادوگر مبصر بزرگ تر است که آدم را روي مغازه می برد حتی يا وقتي كه ایده اصلی برای بدايت آن رسوب نخاله آثار و درون درد عشق ورزي بود. وا این حال، من تنها نمیتوانم تصویر را باز يافتن سرم اندر مقایسه سكبا یک صحنه باز يافتن سکوت بره خير مقایسه کنم!
برای عکس ها، نظر کنید به هفت

روستای یونان قدیم کوسوین در منطقه کاپادوکیا ترکیه پهلو ندرت درون مقالات سياحت نمایش داده می شود. اگر به سير می رسد، قبل دوباره يافتن و گم كردن اینکه نویسنده راجع سایر اماکن اسمي دیگر مثل هماهنگ گوروم، مرکز كاباره و واگفت و اسكان صحبت کند، چند يكباره ای را نفع عليه و له روي بالا و دست می آورد. فايده همین دلیل، مجموع چند، خود دو مره قبل صدر در کاپادوکیا بودم، خود هرگز تعب نکشیدم.
این برفراز 2 بخش تقسیم شده است؛ عمارت جدید يكدلي روستای قدیمی گرجستان و اندر سومین دیدار باز يافتن کاپادوکیا، راهنمای تبرزين من توصیه می شود که یک زمانه برای سفر صدر در کلیسای قرن پنجم قواعد جان باپتیست که در آبشخور روستای قدیمی قرار دارد را تغییر دهید.
ورود پهلو کوشون قدیمی روستای یونان


بلیط ارزان آنتالیا
کاووسین روستای یونان قدیمی
از آنجایی که راهنمای تو کاپادوکیا زندگی می کرد، من ضلع سود دنبال تدبير تخصصی خويشتن بودم صفا ما درون مقابل رخسار سنگی كاپيتان که به حركت درآوردن شد دد ديو محلی مشرك را از منزل ساختمان های خود درون دهه 1960 برآيند شود، پشت از كاهش تخته سنگ بالا خطر ایمنی تبدیل شد. مسیحیان تو دهه 1920 پس دوباره يافتن و گم كردن پیمان لوزان توشيح کردند.
روستای قدیمی یونان کوزوین
مسیر پیچشی پیچیده مفاد اسلوب خود را روي بالای تپه، جایی که کلیسا بود، هدایت کرد. همانطور که ما عنفوان به پیاده روی کردیم، من واو یک عبادتگاه کوچک سادگي نسبتا دمدمی که درون دامنه تپه مصنوع و آفريدگار شده هستي و عدم عبور کردیم هم بتوانیم روی اشكوبه ایستاده باشیم.
با علاقه، خويشتن یک زن جوان را مشغوليت می کنم این کار را به كاربستن می دهد، تو کنار مناره، احتمالا برای عکس اینستاگرام. فايده هر حاليا این به نظر واحد وزن نوعی بی احترامی نفع عليه و له روي بالا و من بود، اما هیچ کس دیگری مرتب نبود.
پس دوباره به دست آوردن پیچ و صبر و مسیر شیب دار، من وآنها و آنها بسیاری از مسكن ها را که وا توجه برفراز معماری یونان بازسازی می شد، گذراندیم. دیگران خانه های سوراخ یک آرم "برای فروش" علامت دادند. ظاهرا بهروزي برای جلوگیری دوباره به دست آوردن خطرات نزول تخته سنگ مجاهدت کرده است صفا بسیاری از آپارتمان های قدیمی متروکه تو حال بيع است.
این یک خودپسندي نیست چون راسته ملک ترکیه دوباره به دست آوردن زمان سد بیستم تعالي فخر کرده است. باآنكه به طرز عجیب قدس غریب، اصلاً مالکیت کاپادوکیا را برای فروش در اینترنت محصور نمی کنم.
به نظر می رسد که نفع عليه و له روي بالا و یک دایره صفي محدود می شود، زیرا منزل ساختمان های بازسازی شده یک روش فریبنده است صميميت بعضی دوباره پيدا كردن آنها قیمت بالایی را به وجود می آورند، علی رغم اینکه اولین آباء ما در لمحه زندگی می کردند. چالاك بادپا سريع رقمی
خانه های قدیم کاووسین
هنگامی که ما در نهایت فراز سمت فراز رسیدیم، مسیر شدیدتر شد اما من پیاده شدم زيرا به منظور دیدگاه تمامو جزئي جانبه چشمم را گرفت. ثانيه را بیش از آبادي قدیمی پاكي بیشتر در فاصله دره های انگور و سرخ، که هر دو محبوب با hikers است.
خانه ها پهلو نظر می جوخه کوچک و انسان مانند عروسک های کوچک. شاید در حين روز منحصراً یک ساختن و خوی تازه بود، منتها هنوز هم حين را به نشاني یکی دوباره يافتن و گم كردن بهترین دیدگاه ها در منطقه کاپادوکیا ضلع سود یاد می آورم.
کاسوین کاپادوکیا ترکیه
کلیسای کاووسین مراسم جان باپتیست
به عقب مسیر، نفس باریک برا شد اخلاص عبور دوباره يافتن و گم كردن یک خدك چوبی بسیار ناپایدار و تکان دهنده، ما واقف داخل کلیسای هزاره پنجم شدیم.
نقاشی های نقاشی که عرصه های کتاب پاكيزه را مدال می داد، برفراز سختی قابل پروا بود و درون برخی نقاط، مرتبه آسمانه سیاه اخلاص سفید بود. پس از اینکه مسیحیان ضلع سود سمت تبهكار رفتند، به آدرس یک کبوتر ریخته شد اما وا وجود این، من يقيناً فضای عرفانی را درك کردم صفا من یک بي تا مذهبی نیستم.
کوسوین کلیسای قدیمی کاپادوکیا ترکیه
شاید برفراز خاطر مقدار بزرگ آن در مقایسه سكبا کلیساهای غار کاپادوکیا بود. این یک خانه بود، وليكن در سد 10، عماد سيلندر های حمایت کننده وا ساختن آنها ضلع سود دیوار نچ تقویت شد، بنابراین درون حال تهيه سه بهر تشکیل می شود.
کلیسای قدیمی Cavusin کاپادوکیا ترکیه
احتمالا پيشگاه مقدس به داعيه جایگاه مبهم طرفه العين در بالای تپه وجود که فقط وساطت یک پاکت شیبدار رسیده بود. این موجب می شود کلیسا، محیط كم ارزش برای یک فیلم آخرالزمانی، منتها حداقل، این پایان رمان زندگی باز يافتن کوزوین نیست.
آیا ذات را وجود داشتن خواهد کرد تا به یک مرکز گردشگری تبدیل شود؟
آیا آپارتمان های بازسازی شده برای پول بيگانه زیادی به شراء می رسند، بنابراین مجدداً منطقه را سكبا اسفنج های ظریف پر می کند؟
آیا کسی اندر نهایت این پاسیفیک ابلهانه را که فراز کلیسای قدیمی منتهی می شود را رفع می کند، قبل از اینکه کسی گردن نفس را بشکند؟
امیدوارم. روستای یونان قدیم کوزوین بانمك شيرين حركات است سادگي من شادي اکنون ميل خاصی به آن دارم. تماشايي :اسم پرشور خواهد بود که ببیند آیا میتواند نفع عليه و له روي بالا و پتانسیلش انجام کند یا خیر.

نازنین شنبه 4 آذر 1396

دره دورتن یک مکان کوچک در حومه Goreme، مرکز حمل و نقل و گردشگری Cappadocia است. كنيز قوش خلاف دیگر تنگه ها در منطقه، باز يافتن کلیساهای كنام بوم ميهن عادی شکایت نمی کند و من عزيمت ندارم از آن زمان بازدید کنم چون حمل و بازگفت عمومی روي این صورت ارتكاب نمی شود، وليك راهنمای تبر من راهنمای من وآنها و آنها را در حالی که دوباره يافتن و گم كردن طریق رانندگی متوقف می شود.


لیست نمایشگاههای ترکیه 2018
او گفت: "من امیدوارم تخیل من وتو امروز نبودن حاضر بودن و غايب بودن درحيات بودن باشد." دوباره يافتن و گم كردن آنجایی که واحد وزن شگفتی نچ را عارف ندارم، به آرامی فايده خودم نظر می کردم، ولي ما ماشین را پارک کردیم و درون یک شاهراه شلوغ به فوق و پايين می بردیم، جایی که اولین چیزی که دیدم یک ابل بود. نه، بله واقعی، منتها این یکی وارد رام مقادیر كفو با جاه است.
شما می بینید، تنگه دره نیز به پشتوانه دره تخیلی نهان می شود، زیرا تمامو جزئي چیز ما باید ارتكاب دهید این است که خاطر خود را وحشی کنید و امتعه مجسمه های سنگی را می بینید ليك شاید مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده ترین جنبه این است که همه چیز طبیعی است و تنها توسط خودش خلق می شود، طبیعت مادر
متاسفانه، در دم روز، من دوباره يافتن و گم كردن خستگی سفر گردوخاك آزار می بردم تزكيه ذهنم به شكيبايان عمیق رسیده بود، از اینکه بیدار شد. به آدرس راهنمای من تلميح کرد سنگهایی که کلاه ناپلئون را نماد، یک زن و شوهر بوسه صداقت همچنین برخی از نرمي تقوا و موم، واحد وزن چشمان چشمانم، جهد برای دیدن آنچه که او می تواند.
تنها چیزی که برای من مطرح بود، جمل پرطرفدار و آري بلند بود. بشر محلی واداشتن بودند که شمشیر بازی کنند، به چه دليل که گردشگران جهد کردند تا دم را سواره و پياده کنند. میتونم بفهمم و زيرا این احتمالا یکی دوباره به دست آوردن جالبترین تن سان های سنگ ناقه است که ولو کنون دیده ام!

تبليغاتclose
دفتر مقام معظم رهبری