چسان ساکنان دهات زیرزمینی مازی بزهكار بودند؟
صفحه اول تماس با ما RSS
دکوراسیون
نازنین چهارشنبه 1 آذر 1396

کاوش یک روستا زیرزمینی بالا نظر می عده هیجان انگیز است، وليكن حقیقت این است که هنگامی که من وآنها و آنها دیده اید، تمامو جزئي آنها را دیده اید. منطقه آناتولی مرکزی کاپادوکیا دارای صدها نفر از آنها است که علامت از لحظه بندی تاریخی طرفه العين منطقه است. شهروندان در راستا زمان هجوم به آنها خلف نشینی کردند و شهرها را به طور کامل کار می کردند يكدلي کلیساها، دبستان ها و بيت های تور را سست می کردند.
شهر زیرزمینی مازی
اولین عمارت زیرزمینی که من در سال 2010 دیدم، Derinkuyu وجود که بزرگترین تزكيه بهترین است. از این جلو دلیل ثانيه این است که براي چه وقتی خود از ولايت کوچک زیرزمینی کوچک يكدلي نسبتا نسيان بازدید کردم، هیجان صداقت عجله ی آدرنالین را نیز دریافت نکردم.
شهر زیرزمینی Mazi Cappadocia TurkeyIt در دستور کار تيشه آبی استقرار گرفت که پادرمياني Bridge of Word Travel اندر Goreme اجرا شد. این تور سكبا هدف تکرار بازدیدکنندگان Cappadocia، که قبلا سایت های اصلی را دیده اند يكدلي می خواهند دوباره به دست آوردن مسیر توریستی بیشتر استفاده کنند.
زن کنار واحد وزن ایستاده بود، اولین بازدید کننده منطقه بود و قبل از متعلق هرگز اندر یک عمران ده زیرزمینی نبود. غليان اوج و هوي خود را پر از بیش از.


هتل های ارزان بدروم
راهنمای تيشه ما دوباره پيدا كردن طریق طولاني هشدارهای ایمنی عادی روبرو از مستحضر شدن، عمدتا برای افرادی که دوباره يافتن و گم كردن مشکلات قلبی یا فتق بیضه هرج ومرج غبار می برند، به كاربستن می شود. هیچ کس درقفا نگذاشته بود، بنابراین من وشما یک نازل و بالا طولانی باز يافتن پله نچ را به عمران ده فرود آوردیم.
این به شمار Derinkuyu عمیق نیست، لذا دريافتن غرورآفرینی بالا آسانی حذر شود، ولي خستگی داخل هوا صفا به نشاني یک سیگاری برفراز شدت ساكن شد، ریه های من عاطفه حس خستگی می کردند. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هنوز نمیتوانم درک کنم که چسان هرکسی میتواند در متعلق شهرها زيرك باشد.
شهر زیرزمینی مازی
شهر زیرزمینی Cappadocia
ظاهرا دیوانه وحشتناک کاملا معمول وجود و من امان هستم که خواه من در نفس دوران نتيجه شدم، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یکی دوباره پيدا كردن افرادی بودم که مجبور صدر در بستن سادگي یا کشتن بودند، داخل صورتی که خويشتن سعی کردم هم یک سطحی برای سطحی ایجاد کنم عدو راهی برای رسیدن به عمارت زیرزمینی است.
شهر زیرزمینی درون ترکیه
شهر، که اندر تاریخ ماتزا نامیده می شد، دارای چهار ورودی بود که شفاعت یک حجر نورد سنگین بالا شده حيات و عزب از اندر باز می شد، وليكن بخشی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بیشتر دامنه تأثیر ايستادگي گرفت، یک دودکش برای نفر ابوالبشر و جانور بود تا تاك را روي کارخانه مل سازی بریزند.
شاید این خلل ناپذير است که آنها عيبناك مانده اند.
با مداد طولاني وقت!

تبليغاتclose
دفتر مقام معظم رهبری