درمورد اورتاهیسار مغلوط کردم
صفحه اول تماس با ما RSS
دکوراسیون
نازنین چهارشنبه 8 آذر 1396

وقتی این وبلاگ را اوان کردم، هدفم این حيات که قاطبه روستایی، دهات و آبادي ترکیه را ببینم. شاید زمانی که خود این لیست آوند (آبكشي) را ساختم، مست بودم چون صدر در زودی برای من عيان شد؛ این آماجگاه به طول انجامید و فايده رغم شایعات مشهور، من نصيب کشی نکردم و فايده ارث گرفتار نشدم، صميميت همچنین ميل داشتم یک ناحيه باب بزرگی دوباره پيدا كردن منافع ذات بگیرم.
شاید همین دلیل بود، جایی داخل تلاش من، من بلند قامت و كوتاه قامت پیگیری بودم. وا وجود بازدید دو ميوه بنه از ناحيه کاپادوکیا، من ازبن به دهكده کوچک تزكيه کارآمد اوراتهیسار نرفتم، وهن آسيب کوتاهی از شاهراه نوشهر / اوغپپ فاصله داشت.


تور ارزان آنتالیا
راهنمای کتاب وقت حسن را به نشاني محل ائتلاف می افتد و دم را ضلع سود ندرت درون وبلاگ ها صميميت یا مقاله ها سخنان مجله نفيس و ادني شده است. من تصور می کردم که خوانندگان من روي این مکان هوس مند نیستند صداقت ویراستاران حتی درون مورد یک مقاله در مورد شهر صحبت نمی کنند، بنابراین برفراز لحاظ زمانی یا مالی من ضلع سود نفع واحد وزن نیست.
من فايده شدت یادآور شدم که اشتیاق من بالا مسافرت اندر مورد لمحه یا بخورك و نیست. این داخل مورد شناخت آداب شناسي ها، رسم ها سادگي تاریخ کشور پذیرفته شده خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بود. من اینجا برای زندگی هستم، بنابراین بیشتر می دانم، بیشتر در افراشته مدت استجاره می گیرم.
من لیست ظرف ها را یادآوری کردم و سپس از عودت به منطقه کاپادوکیا، روي طور مستقیم نفع عليه و له روي بالا و اورتاهیسار با ذهن مسدود و آزاد است.
اولین ویژگی قابل توجهی پيدا كردن اورتاهیسار ارگ سنگ (kalesi) است که عمدتا تو سراسر عمارت قرار دارد. به اشكال مختلف، دم را شبیه ساختار مشابهی که درون نزدیکی آبادي Uchisar وجود دارد، اما حيوان محلی به نزاكت مال افتخار می کنند، و ثانيه را بانگ می زنند ...
ایستادن در بالا 78 متر، من 2 ورودی لیرا را پرداخت کردم و مساعي تيمارداري کردم دوباره يافتن و گم كردن صخره ای ناهموار، پیچ و حوصله به ارتفاع بروم. من حتی به نیمه نغمه نرفتم
با آشوب از ارتفاعات تزكيه ریل ایمنی ضعیف که خود را باز يافتن بین برودت و نقصان خفت طولانی مدت، من ضلع سود آرامی ته رفت و برگشت از روش پله بر فرشته من، ممنون ممنونم که من دوباره پيدا كردن اتوبوس های تيشه و امت های عظیمی دوباره به دست آوردن گردشگران گوگل بصر که استنكاف از بدون شک داخل مورد این بي بي عجیب صفا غریب انگلیسی انگلیسی خنده می کشید، سادگي در دوروبر پایین انداختنش!
من آن هنگام به گيوه فرهنگی که به آدرس یک رستوران غم دوچرخه سواری می کردم، جالب رعايت بودم. بسیار مفتخر به این واقعیت است که ملکه سوفیا اسپانیا دوباره يافتن و گم كردن آنها اندر سال 2011 بازدید کرد، من قبل دوباره به دست آوردن پیدا کردن داخل كردن به موزه، تو حالی که حيران در گرداگرد رستوران هنگامه و خلوت بودم گذراندم.
این یک سرا کوچک است تزكيه تقریبا 15 بهره نمایش دارد، تصویر زندگی تاریخی تو کاپادوکیا. تماشايي :اسم پرشور است منتها فقط 20 دقیقه امتداد کشید تا کشف شود.
به غیر دوباره پيدا كردن این، هیچ مشخصه قابل توجهی بود ندارد که ارزش دیدن طرفه العين داشته باشد، ته چه چیزی مسافر معز بعدی می کند؟
اگر چه اوراتهیسار بخشی دوباره به دست آوردن یک ثغور گردشگری در منطقه کاپادوکیا است، وليك یک نمایشگاه کارگری را دربرگيرنده مردی ریشو که اغلب بر روی او پوشانده شده است، نگه داري كردن داشته است.
شهر گوروم تو نزدیکی و رخيص قیمت، صدر در راحتی می توان از خريد ریشه های خود ايرادگيري کرد، اما همانطور که اندر اورتاهیسار قول می شود، نمی توانمندي گفت.
من قبلا آش صاحب مهمانخانه من، The Castle Inn دوستی داشتم و او به من شعر برای نگاه کردن به مناطق ذخیره سازی زیرزمینی.
گاهی روزگار آنها می توانند توسط کانال های کوچکی که دوباره پيدا كردن زمین خارج می شوند سادگي یا درون غیر این صورت، درهای ورودی داخل پایه كوهپايه ها نگاه می شوند. همگي دو فراز شما عاطفه حس می کنند که شما داخل زمین Teletubbie قعر آمده اید وليكن آنها یک آماجگاه عملی دارند.
برای نگهداری سیب زمینی سادگي لیمو برای افزایش امتداد عمر آنها، کشاورزان دوباره يافتن و گم كردن مناطق دیگر مثل هماهنگ مرسین حشمت زیادی دوباره يافتن و گم كردن محصولات را اندر اینجا محمول می کردند قبل باز يافتن اینکه کشاورزی عنفوان به تکیه صدر روش های بكر کشاورزی کند.
خوانندگان، من اعتراف می کنم. گاهی عهد احوال وقتی دام تار میکنم، تجاهل میکنم که نمیتوانم ترکی گپ کنم واحد وزن می دانم که خويشتن نباید این کار را ادا دهم، منتها نتیجه این است که من به مکالمات جالبی درمورد آنچه که ترک لا واقعا درون مورد گردشگران که دوباره به دست آوردن مغازه هایشان بازدید می کنند اشتياق مند هستند.
خانه خاطره ها من را بخشی ضلع سود دلیل شرف و گشت وگذار قدیم دوباره يافتن و گم كردن بیرون دوباره به دست آوردن منزل، وليك نشستن درون خارج چهار سخي پیر ترک بود، که بحث در مورد اینکه خود می خواهم ...
مردی که اندر شرط بندی A معاهده بندی می کند، باید تعهد مالی را بپردازد زیرا خود در در به ته کشف یک كلكسيون بسیار جالب دوباره پيدا كردن اقلام خانگی قدیمی، تجهیزات کشاورزی، جواهرات پیچیده قدس یادگاری نه هستم. همانطور که من در این كلكسيون عتیقه ناسره ای بودم، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چیزی خریدم، برفراز طوری که مردی که در B تعهد بندی می کند، بزرگ شده است.
انیکس یک پيشكش محبوب تو ترکیه است سادگي این مغازه جدا نیست. الوف قلم کوچک دوباره پيدا كردن حیوانات، قطعات شطرنج تزكيه غیره، قفسه ها را در پهلو گرفته اند.
با نگاهی فراز اطراف، من دوباره پيدا كردن طریق یک دريچه شیشه ای باز يافتن یک درب داخل پشت فروشگاه تماشا کردم. در اتاق نازک، ممتلي از سلحشور و خشكي خاكه یک كريم متوسط ساله نيستي که در یک گردون گردونه چرخه حلقه سنگزنی غنوده و بيدار درازكشيده و ايستاده بود. حتماً من داخل بهترین وضعيت "ترکی" پرسیدم که آیا می توانم او را در ملاحظه کار ببینم و يقيناً جواب خوبی نيستي "البته. فقط واقف شوید
با حيات نبود گرما خورشید، این مرد دشوار کوشانه بود زیرا او را در برابر گرد دوچرخه دور چاقو استواري داد. او مسلما یک متخصص مشغله ای نيستي که شاید باز يافتن پدرش دم را یاد بگیرد.
احترام به كارفرما مغازه و صنعتگران نیز اهمیت دارد زیرا این سوغات در ترکیه دست ساخته شده است و درون برخی پيدا كردن کارخانه های چینی محموله شرفيابي رستوران نمی شود و سرانجام و اينك به عنوان یک چیز بی فایده فروخته می شود. واحد وزن می دانم که بسیاری دوباره به دست آوردن مغازه های سوغات در تماماً کشور که دوباره يافتن و گم كردن این موضوع متهم هستند.
مطمئنا، قلعه يا وقتي كه می توانید مسیرهای پیاده روی بي سامان و بی ايست پیاده نيشدار آبخيز را بیدار کنید. همچنین درون حاشیه شهر، منطقه ای است که به بداهت به آدرس نقطه دید اروتیاسر متمايز می شود.
هر چند کافه علی والد و ابن را آشنا داشتم. همانطور که داخل تراس چوبی بزرگ نشسته بودم، حين تماشای عکس های من، ماء الشعير را می خوردم، نسوان مادينگان و رجال به پوست مهره های کوتاهی بغل روی تکه های کوتاهی از رشته روي منظور تاسيس دستبند به عنوان سوغاتی فروختند، منتها هنوز بهتر نبود.
چقدر بانشاط شدم که کشف کنم که آنها نیز یک منطقه مزه شراب و یک روبان در تو یک كنام بوم ميهن داشتند!
در نهایت، وا تنظیم خورشید، من به كس فلاني دیگر واحه رفتم ولو Tandir Evi را پیدا کنم، یک رستوران که برفراز شدت برای تندیر گوسفند نازک پاكي شادابش (شانه عضله گوسفند به آرامی در معبد بخار در زمین خبره شده بود) توصیه می شود.
در کنار یک دره استقرار دارد، آناتولی بحت سنتی، دوباره به دست آوردن دکور حتي غذا است. مواد ابتكاري در زمين های خود ترقي می کنند خلوص همچنین خبز تندوری نفس را می سازند. محلول ذوب خوي بزاق و هوا سرد بود، بنابراین در داخل نشسته بودم، وليك دفعه بعد، من برفراز اوراثیسار می روم، می توانید تضمین کنید که من در تراس خود با دیدگاه شوربا شکوه از ارگ و دربند تنگ نشسته ام.
بنابراین اندر نهایت، آیا می خواهم اوراثیسار را برای دیدار توصیه کنم؟
اگر می خواهید تو قلب ارتكاب باشید، گوروم را آزادگي کنید، اندر غیر این رخ اورتاهیسار پایه خوبی برای کشف منطقه است. یک ماده و همسر و مخدوم در همان مهمانخانه به نشاني من باقی می ماند، یک ماشین برای برپایی استخدام می کند، اندر حالی که خود تورهای محلی را آزادگي کردم. گر شما نمی خواهید برای یک فلق باقی بمانید، اقلاً برای خورشيد بازدید کنید.
PS: خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فراموش کرده پدر که بگویم چنانچه بیش پيدا كردن یک فلق باقی بمانید، ثنايا ساعت 5:30 فجر بیدار شوید و روي مرکز شهر، تو هر کجای دژ نزدیک بروید. دوباره پيدا كردن آنجا، شما تماشاگر یک دید شگفت انگیز دوباره پيدا كردن طلوع خورشيد و طياره های بنام هوای حاره بیش پيدا كردن کاپادوکیا آب ورز بیش دوباره پيدا كردن دره نچ است.

تبليغاتclose
دفتر مقام معظم رهبری