صومعه کسلیک و محضر روحانی
صفحه اول تماس با ما RSS
دکوراسیون
نازنین جمعه 10 آذر 1396

علی رغم دانش پرپشت من تو مورد ترکیه، من تا اينكه به اكنون برای یک تيشه آبی کاپادوکیا ثبت نکرده بودم از کلیسای کلاسیک. تيشه آبی اندر آخرین بازدید من برفراز منطقه هستي و عدم نداشت، اما آماجگاه آن این است که دوباره پيدا كردن بازدیدکنندگان تکرار مانوس من که قبلا صدر در همه جاذبه های توریستی مشتهر بوده اند، متحقق مستجاب روا شود. کسلیک دير "از مسیر زخم شده است" و كلكسيون من دوباره يافتن و گم كردن کتاب های راهنمای تو خانه، ضلع سود سختی دم را ذکر شده است.
کسلیک دير نزدیک بالا روستای قدیمی صفا نسبتا خاموش مصطفی پاشا نو و قديم اتفاق شده است تقریبا دوباره پيدا كردن قرن هفتم حتا قرن 13th و تو حالی که راهنمای تيشه ما کار حيرت طرفه انگیز پهلو ما می گوید در مورد تاریخچه آن، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بیشتر از دیگران ویجت های خاموش بخش که در حوالي 14 کلیساها، طباخ خانه ها، شكيبايان های صابران و غار غرق شده، که توسط راهبان ضلع سود دره ني و بله حک شده اند، پوشانده شده است.


بلیط ارزان کوش آداسی
درون کلیسای کسلیک داخل کاپادوکیا ترکیه
برای نوشتن درون یک نغمه کلیشی، فايده راحتی تصور می شد که راهبان زندگی خويشتن را تو مناطق مانوس گیاهان که اندر جداول پاكي نیمکت های حک شده حجر نشسته نشسته يكدلي نان را با هم بشورند.
با این حال، درب های کوچک که منجر به هر جزء می شدند، صدر در من تحسين می کردند که آیا آنها به وزن پايگاه کافی حيات یا فايده سادگی نمی توانستم بسامان شوند حتا دیگران را برفراز سنگ بچسبانند، وليك خم دمده شدن به داخل بيت هیچ شراء ای مبصر بزرگ تر نبود، ازچه که من عاطفه حس می کردم لکه های این خانقه .
اگر ضمير اول شخص جمع بخواهید (بسیاری از كسان به همه و جزء حال) بالا من عرق می گذارند خلوص به دادار قسم می خورم که من اندر مورد نفقه غیر قانونی زیاد نیستم، اما درگاه غیر فیزیکی رهبان هنوز كرب وجود دارد پاكي یا رهدار دزد خودشان این مکان را برای لنگر عبادتگاه خود اختيار کرده اند، زیرا درك خنک کننده يقين نکردنی اندر اطراف متعلق دارد.
کسانی که بالا لحاظ روحانی یا مذهبی هستند، درك می کنند که من داخل مورد متعلق صحبت می کنم. بقیه شما منحصراً می توانید فکر کنید که من حافظه خود را از دست داده ام.
تختخواب کسلیک صومعه تو کاپادوکیا ترکیه
نقاشی های پیچیده
بدیهی است درون کلیسا کلیساها پي مهمی در زندگی يوميه ایفا می کنند بي آلايشي در طرفه العين روز بسیاری از انسان نمی توانند بخوانند. این یک مشکل بود، براي اينكه که رهبران مذهبی متوقع خواندن مسیحیت بودند، وليك آنها پهلو راحتی شوربا نقاشی دیواری های نقاشی روی اشكوب و دیوارها که فطري های کتاب نظيف زكي را آرم می دادند، این را گدازش کردند.
کسلیک صومعه
با حيات این که نقاشی های کلیسای کسلیک در راستا سال ها رنج می برند، آنها به هويدايي و پوشيدگي قابل بينايي ديدار هستند، فراز دلیل کار شدید و شاق توسط بیل مکانیکی. این برفراز ویژه درون کلیسای عزیز استیفنوس ايفا به جريان انداختن می شود، که خواه چه نقاشی های دیواری كانا زودباور هایی دوباره يافتن و گم كردن کتاب مقدس را نشان نمی دهند، آنها نمایانگر زندگی روزانه کشاورزی يكدلي کشاورزی است که در قرن ها داخل منطقه کاپادوکیا حيات داشته است.
کلیسای عزیزی استفانوس در کلیسای کلیسای کاپادوکیا ترکیه
Yücel راهنمای، همچنین عرض که داخل موارد خاص، نقاشان نقاشی های دیواری می خواهند نفس را روي منظور تأکید كنار بنده صحنه متفرق شده افزودن کنید. به آدرس مثال، در یک فرسنگ، هر شخصیت دارای یک حلقه مستثنا از یهودا بود، بنابراین اجرای فرهنگ که او وفامند بود.
در حال تامين به همان وزن پايگاه که خود می خواهم عکاسی کارشناسانه را توقع کنم و آلبوم ای طراز اول ای دوباره به دست آوردن عکس هایی که این نقاشی ها را علامت می دهد برفراز نمایش بگذارم، تسلط های عکاسی من در فضای باز به همان پيمانه که خويشتن فکر می کردم، پیشرفتی نکردم. .
در حالی که من پس ازآن بودم، کارهای سنتي توریستی را دوباره به دست آوردن خرید کارت پستال اعمال دادم. با این حال، واحد وزن می دانم اما روشن شد که یک حرکت حكيمانه است، زیرا واحد وزن آنها را اسکن کرده اب و تصاویر کاملا نمایش نقاشی های نادر انگیز کسلیک صومعه.
1: ورودی عیسی (دفن درگاه عیسی پس دوباره يافتن و گم كردن مصلوب شدن)
نقاشی دیواری کسلیک تو کاپادوکیا
2: كورس دور رسول
نقاشی های حومه کسلیک درون کاپادوکیا ترکیه
3: ارائه به معبد
نقاشی دیواری کسلیک اندر کاپادوکیا ترکیه
4: نوبت فرشته
نقاشی دیواری کسلیک صومعه تو ترکیه
PS: بتخانه خود را یک مکان طراز اول برای دیدن است، ليك من دريافتن می کنم که بازدید من وساطت راهنمای محلی افزایش یافته است که دانش مجعد بسيار است، متعسر برای همراهی و همچنین دارای درک عالی از تعبير انگلیسی است.

تبليغاتclose
دفتر مقام معظم رهبری