20 عکس زیبا از کاپادوکیا
صفحه اول تماس با ما RSS
دکوراسیون
نازنین شنبه 11 آذر 1396

من اخیرا از پست های کاپادوکیا من دوباره پيدا كردن هم جدا شده بودم تا اندر مورد اندیشه های دیگر و سياحت اخیر بودروم نوشتم. آش این اينك شب گذشته، من دوباره پيدا كردن طریق عکس ها اوايل کردم، بنابراین می توانم آخرین بريد هایم را داخل منطقه حيرت طرفه انگیز کاپادوکیا جايگيري دهم.


بلیط آنتالیا
کاپادوکیا ولو به حالا چنین تاثیر عمیقی غلام من داشت و بازدید باز يافتن منطقه رغبت ای ضلع سود عکاسی داشت. من همگي چیز را از گربه های خیابانی بالا مساجد فراز غروب خورشید شروع کردم. از متعلق به آن زمان من ملالت به بشره فمینیستی ثبت کرده والد و ابن تا هر ورق فیس بوک که راهنمایی های بیشتری داخل مورد عکاسی به من نمايش می دهد.
برای مجموع کسی که دوباره پيدا كردن کاپادوکیا دیدن می کند، من بالا شدت توصیه می کنم که دوربین خويش را بگیرید، زیرا دیدنی هایی را که درون هر جای دیگری اندر ترکیه بود ندارد، خواهید دید. فقط صدر در این منطقه به عنوان یک عکاس جنان فکر کنید.
در حالی که هنوز و سرور می توانم پیش باز يافتن این بتوانم عکس های بسیاری باز يافتن وبلاگ نویسان را معادل سازي کنم، هنوز كرب می خواهم داخل اشتراک گذاری عکس هایم شرکت کنم. بنابراین درون زیر من وشما 20 عکس صوابديد خود را دوباره يافتن و گم كردن کاپادوکیا پیدا خواهید کرد. امیدوارم دوستت داشته باشی
من نیز مصمم هستم که تمرین و اثر مهارتهایم را استمرار دهم. چنانچه شما می توانید هر اسلوب منابع عجيب برای اخذ عکس توصیه، لذا بعد من می توانم قدردانی گر شما می توانید آنها را اندر زیر لیست. صفحات فیس بوک، وبلاگ ها، وب سایت نه یا کتاب ها.

تبليغاتclose
دفتر مقام معظم رهبری